Meie sõbrad

Siin on nimekiri meie headest sõpradest.
Nende veebipoodides puhul on äge see, et nende müüdav valik pärit Eesti ja Euroopa väikestelt brändidelt ning iseseisvatelt disaineritelt.

Saapavabrik (Boot Factory)

www.saapavabrik.ee

Vinge saapapood, kust leiab laias valikus Samelini saapaid, sealhulgas legendaarseid M77-sid.

Neid saapaid usaldavad isegi NATO armeed! Peale karmide saabaste müüakse ka Toku sandaale ja susse.

WhatShoes

www.whatshoes.co

Ott haldab kingapoe ülemaailmset versiooni, kus on lai valik varem mainitud Samelini saapaid.

Seetõttu on see ideaalne koht, kui teil on rahvusvaheline tuttav, kes soovib osta Samelini saapaid.

Ehtevabrik (Jewelry Factory)

www.ehtevabrik.ee

See pood sobib suurepäraselt neile, kellele ei meeldi igavad ehted.

Lisaks kohapeal valminud disainidele pakuvad nad ka välismaiste disainerite eksklusiivseid ehteid, mida üheski teises Eesti veebipoes pole.

Kingid Mehele (Kingitused meestele)

www.kingidmehele.ee

Katarina ja Margoti e-pood käsitleb üht elu masendavamat probleemi: mida kinkida mehele, kui sa ei taha enam leppida etteaimatavate aluspesu või sokkide valikuga? (Kuigi kui eelistatud kingitus on endiselt sokid, siis miks mitte esitada neid õllepurgis või heeringapurgis?). Näiteks kui su isale meeldib trenni teha, saunas käia ja aeg-ajalt džinni ja toonikut rüübata nagu meie isad, siis on džinni-teemaline veepudel ideaalne treeningkaaslane koos saunatarbega.

Kotivabrik (Bag Factory)

www.kotivabrik.ee

See veebipood on Eesti suurim kotipood, nii et kui sul on kottide vastu nõrkus, siis tasub seda uurida. Kotivabriku meeskonnaliikmed, sealhulgas Roland ja Joosep, on Kotivabriku Galvi-Linda seljakoti 063 suured fännid ning Rolandile kuulub ka Nordhale portfell. Annamari pojal on Noeli seljakott ja Joosep silmitseb nahast vöökotti, mida varem Raadi lennuväljal automüüjad müüsid.

Kaardihoidja

www.kaardihoidja.ee

Geeniuse ajakirjanik Toomas peab blogi ning väikest e-poodi, kus müüb kohalike brändide kaarditaskuid ja rahakotte.

RUBY sunglasses

rubysunglasses.com

Äripartnerid

Hertwill

Meie toodete hulgas on mõned asjad Hertwilli kataloogist.

Kes on Hertwill? Selgitame.

Peagi pärast Saapavabriku & Kotivabriku turule toomist mõistsid nende kahe veebipoe asutajad, et sajad ja tuhanded teised väiketootjad üle Euroopa peavad looma ägedaid tooteid, mida veel laialdaselt ei pakuta. Kuid tootjatena, kes pingutavad hea toote valmistamise nimel, ei ole neil ressursse oma toodete laiemale turule toomiseks.

Niisiis, meie poisid tahtsid aidata neil väiketootjatel kasvada ja nii tekkiski Hertwilli idee. Soovides teha koostööd tootjatega, kes toodavad tõeliselt suurepäraseid ja kauakestvaid tooteid, ühendab Hertwill sõltumatud kaubamärgid veebipoodidega üle kogu maailma. Lisaks muudavad nad uue veebipoe avamise nii probleemivabaks kui uue alustamine üldse saab olla.